• Kategorie
  • Parametry
  • Namioty Handlowe

Ekspresowe namioty handlowe to doskonałe narzędzie do zabezpieczenia stoiska sprzedażowego od trudnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr czy upalne słońce. Nożycowy namiot składany w różnych kolorach, będzie doskonałym wyborem dla wszystkich handlowców prowadzących swoja działalność na jarmarkach lub placach rynkowych. Pawilon handlowy sprawdzi się również przy ekspozycji produktów sezonowych.

Namiot Handlowy

Nie wiesz gdzie kupić namiot handlowy? W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę namiotów. Jeśli nie wiesz jaki namiot handlowy kupić, poniżej znajdziesz informacje które pomogą Ci zdecydować.

Namiot handlowy wyposażony jest w nieprzemakalny dach z podgumowanego brezentu oraz 3 lub 4 ściany w zależności od wybranej konstrukcji. Namioty handlowe dostępne w konstrukcjach standardowa, gruba i ocynkowana, dostosowane swoją wagą i parametrami do indywidualnych potrzeb.

Pawilon Handlowy

Składane pawilony handlowe posiadają poszycie w różnych kolorach oraz szeroki wachlarz rozmiarów od 2x2 m do 3x6m, dzięki czemu można je dostosować do większości standardowych przestrzeni handlowych udostępnianych na placach rynkowych.

Ocynkowany pawilon handlowy posiada pokrowiec ochronny i torbę pomagającą w transporcie, a dodatkowa czwarta ściana zabezpieczy wnętrze na wypadek zacinającego deszczu.