• Kategorie
  • Parametry
  • Piece/Kozy Żeliwne

Brak produktów do wyświetlenia

Piec Wolnostojący Żeliwny

Zima to piękny okres pod warunkiem, że zaopatrzymy się w dobre źródło ciepła. Większość z nas posiada już ogrzewanie centralne, a nieliczni wybrańcy ciągle są w posiadaniu magicznych pieców kaflowych. Ciągle jednak znajdziemy wiele miejsc, takich jak domki wypoczynkowe, hale produkcyjne czy garaże do ogrzania. Z pomocą w takim wypadku przychodzą piece wolnostojące. Zarówno piec wolnostojący żeliwny jak i stalowa koza dają przyjemne punktowe ciepło i sprawdzą się w każdych warunkach.

Piec Żeliwny czy Stalowy?

Jeśli zależy Ci na ogrzaniu garażu lub dogrzaniu hali produkcyjnej kozy stalowe z cegła szamotową będą idealnym rozwiązaniem. Dostarczają one umiarkowane ciepło a dzięki nawet 16 cegłom szamotowym utrzymują je przez długi czas, dzięki czemu nie jest konieczne ciągle podkładanie paliwa.

Dla domków wypoczynkowych i większych powierzchni przygotowaliśmy w naszej ofercie żaroodporne piece wolnostojące żeliwne, między innymi piec Ingrid, który z powodzeniem ogrzeje mały domek a swoich wyglądem zastąpić może ozdobny kominek.

Do wszystkich pieców dostępne są akcesoria, stalowe i żeliwne kolanka, rury i łączniki, pozwalające na profesjonalny montaż.