Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TILT czy MULTIBLOCK?

2022-10-13

TILT czy MULTIBLOCK?

Ostatnio mamy bardzo dużo zapytań o różnicę pomiędzy mechanizmem TILT i MULTIBLOCK. Dlatego postanowiliśmy objaśnić jaka jest różnica i na co się zdecydować.

Wybór na rynku foteli ergonomicznych jest ogromny, musimy pamiętać, że design nie powinien być głównym czynnikiem zakupu. O wiele ważniejsze jest to, aby fotel pomagał nam utrzymywać sylwetkę w zdrowej pozycji, ponieważ to skutkuje brakiem bólu pleców i drętwieniem nóg. Idealny fotel powinien umożliwiać dynamiczne siedzenie, czyli pozwalać użytkownikowi z pozycji wyprostowanej swobodnie się odchylać. Odchylenie oparcia to jeden z najważniejszych elementów w fotelu. Bezpośrednio na to ma wpływ mechanizm. W naszej ofercie posiadamy dwa typy:

Mechanizm TILT

Mechanizm MULTIBLOCK

Każdy z nich pozwala na swobodne bujanie się oraz zablokowanie oparcia. A więc na czym polega różnica pomiędzy nimi?

FOTEL TILT 

Mechanizm ten jest dużo prostszy, ponieważ umożliwi blokadę oparcia tylko w jednej pozycji – pionowej. Zwolnienie blokady umożliwia odchylenie oparcia według osobistych preferencji. Regulacja siły oporu oparcia, powala na dostosowanie fotela do wagi i gabarytów użytkownika, zapewniając lepszy komfort siedzenia. Dodatkowo fotel posiada regulacje wysokości. 

FOTEL MULTIBLOCK

Mechanizm ten pozwala na zablokowanie oparcia fotela nie tylko w pozycji pionowej, ale także w odchyleniu w 3 pozycjach. Dzięki temu fotel uchodzi za najbardziej wygodny i relaksacyjny. Posiada również funkcję siły oporu oparcia, pochylenia oraz regulacje wysokości. Można swobodnie się na nim kołysać. Ten mechanizm jest bardziej rozbudowany niż TILT i cieszy się dużą popularnością na rynku.  

Podsumowując TILT I MULTIBLOCK to bardzo proste mechanizmy w codziennym użyciu w biurze jak i w domu. Wystarczy skorzystać z dźwigni umieszczonej pod siedzeniem by odchylić oparcie fotela tak aby było wygodnie. W naszej ofercie znajdziesz fotele wyposażone zarówno w mechanizm TILT jak i MULTIBLOCK. Dodatkowo nasze fotele charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i z pewnością wpasują się do każdego pomieszczenia. Fotele ergonomiczne ANGEL są dopracowane pod każdym szczegółem, dzięki temu są bezawaryjne i niezawodne. Gwarantujemy długoletnie użytkowanie i satysfakcję.  

Sprawdź naszą ofertę foteli ergonomicznych i poczuj, że praca może stać się przyjemna. 

domogrodimy.pl Reviews with ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel