• Dropshipping

dropshipping.png

Oferujemy możliwość podjęcia współpracy w modelu sprzedaży dropshipping jak również sprzedaż hurtowa. Dla naszych klientów oferujemy najwyższą jakość obsługi klienta, atrakcyjne rabaty z możliwością zwiększenia go oraz bogaty asortyment produktów. Aby rozpocząć współpracę z naszą hurtownią należy:

  1. Zarejestrować konto na naszej stronie www.domogrodimy.pl, aktywować je za pomocą linka, który zostanie wysłany na adres mailowy podany podczas rejestracji oraz uzupełnić dane do faktury.
  2. W wiadomości mailowej na adres wspolpraca@grupaod.pl wysłać wpis do KRS lub CEIDG z aktualna datą wygenerowania (współpracujemy wyłącznie z osobami posiadającymi aktywną działalność gospodarczą) oraz adres strony bądź link do aukcji, na której będą sprzedawane nasze produkty.
  3. Po zaakceptowaniu danych do Waszego konta zostaje dopisany rabat a w wiadomości zwrotnej zostaje wysłany link do pliku integracyjnego.

To wszystko! Nie podpisujemy żadnej umowy, nie pobieramy dodatkowych opłat związanych z podjęciem współpracy z naszą hurtownią. Po zalogowaniu widoczne są ceny detaliczne oraz hurtowe.

 

INFORMACJE O WYSYŁCE ZAMÓWIENIA

Wszystkie zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku za pośrednictwem kuriera DPD oraz InPost Paczkomaty. Nie posiadamy minimum logistycznego, realizujemy wszystkie zamówienia. Paczki wysyłamy w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Nie realizujemy zamówień na podstawie potwierdzenia wpłaty ani nie udzielamy kredytów kupieckich. Wszystkie zamówienia są starannie zapakowane, aby dotarły do klienta w nienagannym stanie. 

Dostępne formy płatności:

  • przedpłata na konto
  • DotPay

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów oferujemy możliwość wysyłania zamówień dropshippingowych za pobraniem! 

Z uwagi na bogaty asortyment nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić kosztu wysyłki - jest on podany w karcie produktów. 

Nie realizujemy wysyłek z wykorzystaniem przesłanych nam etykiet/listów przewozowych.

INTEGRACJA
 
Wszystkim kontrahentom udostępniamy plik XML, dzięki któremu można w łatwy sposób przeprowadzić integracje naszej oferty w swoim sklepie. Wyrażamy zgodę na korzystanie z naszych opisów oraz zdjęć. Plik jest aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu twoja oferta będzie aktualna o stany magazynowe oraz nowe produkty. 
 
REGULAMIN WSPÓŁPRACY
 
Zachęcam do zapoznania się z naszym regulaminem współpracy, w którym omówione są wszystkie kwestie dotyczące współpracy oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
 
KONTAKT

Masz pytania odnośnie współpracy? Chętnie pomogę :)

Kuba

wspolpraca@grupaod.pl

602 710 265

 

 

 

 

 

Logo-kolorowe-.png

Dropshiping.pl - Jest to platforma edukacyjna dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę ma temat e-commerce i dropshippingu. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji, porad ekspertów, oraz materiały szkoleniowe, które nauczą Cię wszystkiego o tym, jak działać, pracować i zarabiać w dropshippingu.