Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czym wyróżniają się trampoliny ogrodowe Jumpi na tle konkurencji?

2023-04-04

Trampoliny ogrodowe

to nie tylko świetna forma rozrywki, dla dzieci i dorosłych, ale również doskonały sposób na aktywny tryb życia i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Wśród wielu firm oferujących trampoliny, warto zwrócić uwagę na produkty firmy Jumpi. Dlaczego? Oto kilka powodów.

Po pierwsze,

trampoliny Jumpi to wysoka jakość wykonania. Firma stawia na najwyższej jakości materiały i precyzyjne wykonanie, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i długą żywotność produktów. O wysokiej jakość świadczy fakt, że trampoliny ogrodowe Jumpi posiadają certyfikat CE oraz niemiecki certyfikat GS TUV. Każda z trampolin wyposażona jest w siatkę wewnętrzną, oddzielającą skaczącego od stelażu, dzięki czemu dziecko nie wywróci się na osłonę, ani nie spadnie z trampoliny. Dodatkowo w komplecie trampolina posiada siatkę dolną, która uniemożliwia wejście dziecka pod batut w czasie zabawy. Konstrukcja trampolin jest bardzo stabilna i wytrzymała, dzięki czemu można na nich skakać bez obaw. Do wykonania stelaża i nóg zastosowano podwójne rury dzięki czemu trampolina jest bardziej stabilna i wytrzymała w porównaniu z trampolinami konkurencji.

Po drugie,

trampoliny Jumpi są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach. Jeśli masz mały ogródek polecamy modele o średnicy 252cm, natomiast dla większych posesji warto rozważyć zakup trampoliny o średnicy 487cm. Dopasujemy trampolinę do Twoich potrzeb i preferencji. W sprzedaży dostępne są dwa modele trampolin Maxy Comfort i Maxy Comfort Plus. Ten drugi model różni się jedynie wygiętymi słupkami i nogi pomalowane są proszkowo na kolor czarny. Trampolina Maxy Comfort Plus wygląda jak beczka.

Po trzecie,

trampoliny Jumpi to estetyczny wygląd i łatwa montaż. Możesz wybrać jaki kolor ma mieć osłona trampoliny. Konstrukcja trampoliny jest schludna i estetyczna, co pozytywnie wpływa na wygląd ogrodu. Montaż trampoliny jest bardzo prosty i zajmuje tylko kilka godzin. Firma dostarcza również szczegółowe instrukcje, które ułatwiają samodzielny montaż.

Po czwarte,

trampoliny Jumpi to bogate wyposażenie. Firma oferuje nie tylko samą trampolinę, ale również dołącza dodatkowe akcesoria: takie jak  drabinkę do wchodzenia na trampolinę, siatkę ochronną, pokrowce na trampoliny oraz kotwy do mocowania trampoliny do podłoża. Dzięki temu można dopasować trampolinę do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Po piąte,

firma stawia na jakość i pragnie aby użytkownicy cieszyli się zakupem przez wiele lat. Mamy jednak świadomość, że pewne elementy z czasem i intensywnością eksploatacji się zużywają. Dlatego w swojej ofercie posiada wszystkie części zamienne do trampolin Jumpi począwszy od sprężyn, słupków, osłon skończywszy na ringu i batucie.

 

 

Podsumowując,

trampoliny ogrodowe firmy Jumpi to świetna inwestycja dla osób, które stawiają na jakość i szukają nie tylko rozrywki, ale również aktywności fizycznej i dbają o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Wysoka jakość wykonania, różnorodność rozmiarów i wersji, estetyczny wygląd i bogate wyposażenie to tylko niektóre zalety produktów tej firmy.

Zdecydowanie polecamy Trampoliny Ogrodowe Jumpi!

domogrodimy.pl Reviews with ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel