Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WYJĄTKOWA NAGRODA DLA FOTELA ERGONOMICZNEGO KALISTO

2023-01-18

WYJĄTKOWA NAGRODA DLA FOTELA ERGONOMICZNEGO KALISTO

Grupa Od sp. z o.o. otrzymała Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą w kategorii PRODUKT za fotel ergonomiczny KALISTO. Ta nagroda jest wyróżnieniem dla najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim. Patronat Honorowy nad Konkursem objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Nagrodę w imieniu firmy odebrał prezes Rafał Prucnal na uroczystej gali 16 grudnia 2022 roku. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i wielka motywacja do dalszych działań. Nasza firma znalazła się w gronie najdynamiczniejszych i najlepszych firm województwa podkarpackiego. To dla nas powód do radości i świętowania.

Docenienie fotela ergonomicznego kalisto przez profesjonalne środowisko stanowi poświadczenie wielu aspektów – innowacyjności, jakości, funkcjonalności, popularności, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania fotela. Wyróżnienie tego produktu z pośród innych w danej kategorii to powód do dumy dla firmy, ale także dla klientów, którzy z niego korzystają, ponieważ stanowi potwierdzenie, że dokonali dobrego wyboru.

Kilka słów o nagrodzonym fotelu kalistO

Fotel ergonomiczny kalistO prezentuje się bardzo nowocześnie. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne czarny i szary,  oba połączenia są z chromowanym stelażem co daje w rezultacie efekt minimalizmu. Fotel posiada wszystkie regulacje, które umożliwiają dopasowanie go do własnych preferencji:

- regulowany zagłówek,

- regulowany podłokietnik z miękką nakładką,

- oparcie wykonane z oddychającej siatki,

- siedzisko wykonane z wyprofilowanej siatki,

- regulowany wspornik odcinka lędźwiowego,

- regulacja wysokości i odchylenia fotela,

- chromowana podstawa o dużej średnicy,

- miękkie kółka.

Projekt został tak opracowany, aby fotel był bardzo wygodny i nadawał się do wielogodzinnej pracy przy komputerze. Jednym słowem jest to bardzo dobry fotel za niewielkie pieniądze.  

Nagrody produktowe to jednak nie wszystko, jest to bowiem też nagroda przyznawana firmom jako organizacjom. Przedsiębiorstwa oceniane są za sposób prowadzenia biznesu, czy kulturę i atmosferę miejsca pracy. Wyróżnienia te dowodzą , że w danej firmie pracują ludzie z pasją, lubiący swoje środowisko i kulturę pracy.

Grupa OD może poszczycić się wieloma nagrodami- w ubiegłym roku zakwalifikowała się do rankingu e-Gazele Biznesu – to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci! Zmiana w przyzwyczajeniach konsumentów, coraz lepszy poziom obsługi oraz szybsza i wygodniejsza dostawa sprawiają, że niektóre sklepy internetowe notują wzrost obrotów. To właśnie tak dynamicznie rozwijające się firmy e-commerce zostały wyróżnione w rankingu „e-Gazele Biznesu”. Jesteśmy dumnie z tego faktu i nie ukrywamy że na ten sukces przyczyniła się ciężka praca całego zespołu Grupy OD.

domogrodimy.pl Reviews with ekomi-pl.com pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel